Żyj spokojnie

Produkuj własną energię elektryczną

Technologia fotowoltaiczna sprawia, że praktycznie każdy może uzyskiwać energię elektryczną na własne potrzeby.

Taka prywatna elektrownia słoneczna składa się z paneli (modułów), falownika (inwertera), zabezpieczeń elektrycznych, okablowania oraz dwukierunkowego licznika. Zazwyczaj jest montowana na dachu budynku, nieco rzadziej bezpośrednio na gruncie.

Bezpłatna energia jest pozyskiwana dzięki przetwarzaniu promieni słonecznych na prąd. Można dzięki temu zaspokoić wszystkie potrzeby domostwa, gospodarstwa rolnego czy zakładu produkcyjnego, w zakresie zasilania tradycyjnych urządzeń elektrycznych jak i np. instalacji grzewczych. Instalacja jest podłączona do sieci energetycznej, co pozwala oddawać nadwyżkę wyprodukowanego prądu i odbierać ją w razie potrzeby.

Elektrownie słoneczne są także w pełni ekologiczne, a ich działanie wpływa pozytywnie na ochronę środowiska naturalnego. Także z tego powodu cieszą się coraz większą popularnością oraz wsparciem zarówno rządu polskiego, jak i organów unijnych.

Dzięki naszemu profesjonalizmowi zaprojektujemy i zamontujemy dla Ciebie specjalnie dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, planów i oczekiwań elektrownię słoneczną. Oznacza to, żer raz na zawsze uniezależnisz się od opłat za energię elektryczną, a także nieuchronnych podwyżek cen prądu. To się naprawdę opłaca. Żyj spokojnie!

Wybierz ofertę dla siebie

Stworzymy Twoją instalację fotowoltaiczną od A do Z.

Obniż swoje rachunki za energię elektryczną i żyj spokojnie.